Декілька слів про біплантол

Модератор: Sventana

Ответить
Аватара пользователя
Тина
Сообщения: 7350
Зарегистрирован: 13 янв 2009, 16:24
Город: Киев
Откуда: Киев

Декілька слів про біплантол

Сообщение Тина »

[ 13 березня 2023 р. 13:59 ] ⁨Тетяна Коробко⁩: Підкажіть, будь ласка як і чим надійно подолати фузаріоз на фаленопсісі. Дякую)
[ 13 березня 2023 р. 14:04 ] ⁨Пузирьова Юлія⁩: На агросайтах радять таке:
Такі сучасні фунгіциди, як Пиктор (норма використання 0.5 л / га), Ретенго (Н.І. 0.5-0.75 л / га), Коронет (Н.І. 0.6-1.0 л / га), Консенто (Н.І. 2.0 л / га), Імпакт К (Н.І. 0.7 л / га), Аканто Плюс (Н.І. 0.5-1.0 л / га), Танос (Н.І. 0.4-0.6 кг / га), Аканто (н .і. 1.0 л / га) та інші, які використані своєчасно згідно з методиками, пропонованих фахівцями, мають високий захисний ефект для широкого кола патогенів.

У мене кілька років тому на моїх L.purpurata побороти не вийшло. 🤷‍♀️
[ 13 березня 2023 р. 14:45 ] ⁨Тетяна Коробко⁩: Юліє, спасибі! Вказаний "захисний" ефект це запобіжний захід. Треба вже "лікувальний", а я такого щось не знаходжу :(
[ 13 березня 2023 р. 15:19 ] ⁨Serhiy Porovskyy⁩: Біплантол
[ 13 березня 2023 р. 15:19 ] ⁨Serhiy Porovskyy⁩: Після обробки всього Максимом
[ 13 березня 2023 р. 15:56 ] ⁨Сергій⁩: Не хочу Вас засмучувати, але це просто кольорова вода. Замір дає 33 мікро сіменс на см це десь 20 ppm, якщо я не помиляюсь, мій осмос і то більше мінералізований, він десь 50 мікро сіменс.
[ 13 березня 2023 р. 16:06 ] ⁨Ирина⁩: Це полив, чи оприскування? В мене теж є, треба використати, щоб не валявся
[ 13 березня 2023 р. 16:11 ] ⁨Анна Грицай⁩: Біплантол це ж не удо, він і не має мінералів у складі.
[ 13 березня 2023 р. 16:16 ] ⁨Ирина⁩: Згадала, чого він в мене валяється, бо один раз розвела для поливу по інструкції, так всі корні почорніли, наче отримади ожог, от я і боялась використовувати
[ 13 березня 2023 р. 16:18 ] ⁨Ирина⁩: А рослини не оприскую
[ 13 березня 2023 р. 16:19 ] ⁨Анна Грицай⁩: А ,якою водою розводили?
[ 13 березня 2023 р. 16:19 ] ⁨Ирина⁩: У мене іншої не має відстоюю, з крану
[ 13 березня 2023 р. 16:21 ] ⁨Ирина⁩: Стоїть 2є суток потім поливаю
[ 13 березня 2023 р. 16:22 ] ⁨Анна Грицай⁩: Я теж поливаю в горщиках з крану. То бувають моменти, коли вода погана, і коріння чорніє. Біплантол тут не при чому.
[ 13 березня 2023 р. 16:27 ] ⁨Юлия⁩: Так можно сказать про что угодно.Я лично на орхах вау эффекта ни от одного Удо не почувствовала.Ну может органика на морковках.Так же ни один фунгицид мне не помог,если вовремя не отрежешь,зачистишь.
[ 13 березня 2023 р. 16:33 ] ⁨Сергій⁩: Это верно. Я недавно общался с человеком с образованием в этой сфере и человек мне сказал, что орхидеи это как суккуленты. Очень медленно растут и требуют мало удобрений , и не требуют чего-то экстра ординарного. Но любители носятся туда сюда в попытках найти супер средство. Его нет. Что-то может помочь, но не гарантировано. Грибки это вообще страшные вещи, люди умирают из-за них , ест такие что не лечатся ничем
[ 13 березня 2023 р. 16:34 ] ⁨Сергій⁩: Я как-то и сам об этом знал где-то , только чётко не осознавал
[ 13 березня 2023 р. 16:35 ] ⁨Ирина⁩: Не знаю, до того разу не чорніли, да і зараз норм, а той раз молодим корням прийшов капець, от я і засумнівалась, може зараз опробую на якійсь вмирающій каттлеї, є такі пару штук, і ні туди і ні сюди, от на них і проексперементую
[ 13 березня 2023 р. 16:38 ] ⁨Юлия⁩: Биплантол тоже имеется, эффекта не почувствовала)использую и покупать не буду.HB101 эффективнее
[ 13 березня 2023 р. 16:41 ] ⁨Юлия⁩: Поэтому сыплю в горшки осмокот,базакот.Под ликасты биоголд.Во всем система нужна,а нам некогда.Риверм,Ярос -это вообще шляпа)
[ 13 березня 2023 р. 17:11 ] ⁨Сергій⁩: Ярос точно шляпа. Когда люди не пишут на средстве состав это обман
[ 13 березня 2023 р. 17:34 ] ⁨Vitalii⁩: Не знаю з ким ви спілкувалися що вам сказали що орхідеї як сукулунти але мені здається це взагалі неправильне порівняння. Ці рослини зовсім різні, і те що орхідеї можете виносити посухи та переключатися з різних механізмів фіксації СО2 це не робить з орхідеї сукулента. Ви ж не сушите орхідеї по декілька тижнів? А коли вони ростуть їм взагалі потрібно багато води. Плюс фізіологія, орхідея да коли спить вона не потребує підживлення але ж орхідея, візьмем катлею за декілька місяців виростить цілий новий пагін, хто із сукулентів може за 6-8 місяців виростити новий ріст такого ж розміру як попередній? Особисто я не дуже знайомий із сукулентами але таких видів не знаю. Також орхідея може просто переключатися може на різні способи фіксації СО2 а сукуленти не переключаються а постійно функціонують постійно із одним способом фіксації, і це буде і при +10 і при + 50[ 13 березня 2023 р. 17:42 ] ⁨Сергій⁩: Ви праві. Я лише про добрива. Орхідеї дійсно мало їдять. І мочевину можна лише може морквинам чи лікастам. Як з'ясувалося, орхідеям треба добриво де більшість азоту в формі NH4,а не N03, я про це не знав і тепер буду міняти добриво. Але факт у тому що всі ще Нітрозіми, Віви,Рідіфарми і всілякі свістелкі тіпа біплантола нічим не зарадять. Орхідеям треба мало, і, як коту,не треба різного. До речі, ще одна людина мені сказала что Рейн мікс то дивне добриво, незрозуміле й буває гинуть корені від нього. Я думаю что то через надмірну кількість кальцію.
[ 13 березня 2023 р. 17:44 ] ⁨Сергій⁩: І ще, думаю що ті мої страдальці оживуть лише самі, а всі ці мега засоби не працюють
[ 13 березня 2023 р. 17:46 ] ⁨Сергій⁩: Все це в тому сенсі що нема чудо засобів і чудо добрив
Ответить

Вернуться в «Темы из группы Вайбер»