Фундазол - варто чи ні..

Модератор: Sventana

Ответить
Аватара пользователя
Тина
Сообщения: 7350
Зарегистрирован: 13 янв 2009, 16:24
Город: Киев
Откуда: Киев

Фундазол - варто чи ні..

Сообщение Тина »

[ 12 березня 2023 р. 9:25 ] ⁨Лариса Кононюк⁩: Наталя, на вірус не схоже. Більше походить на грибкове ураження, або наслідки хімічних обробок.
[ 12 березня 2023 р. 23:40 ] ⁨Наталія Верба⁩: Звичайно, що без тестування стверджувати, що це вірус , неправильно.
Ці плями були лише на сепаліях. Тубери і листки чисті, потужні. Дивна вибірковість .

Хім. обробка дає крім плям, спотворену , покручену форму листків (бачила на інших рослинах, не на орхідеях).
Якщо це грибок - то якийсь дуже специфічний, "сепальний"...

На фото я показала Рафаеля.
Ева Фабула Фабія, яку я теж купила в Льоші теж мала ненормальні квіти. Через кілька днів після зацвітання по центральних жилках всіх пелюсток пішла коричнева гниль, яка з часом розійшлась по інших жилках. Квіти були в коричневих полосах. Теж були уражені лише квіти.

Я обробила ці рослини фундазолом і фізаном. Побачимо в наступному цвітінні.

І , як на мене, продавати такі недешеві рослини і не попередити про їх стан - нечесно.

Дякую за відгук і думку )
[ 13 березня 2023 р. 7:33 ] ⁨Juliia⁩: Згідна, хто зараз фундазол використовує?
[ 13 березня 2023 р. 8:21 ] ⁨Анна Грицай⁩: Я використовувала фундазлл. Ніхто у ступор не пішов, а навпаки нарешті пішов у зріст.
[ 13 березня 2023 р. 10:34 ] ⁨Tamara⁩: Я використовую фундазол , хоча різні інші є , але для мене він найкращий , особливо для фаленопсисів . Ніякого ступору з рослинами не було , Дякувати Богу ! 1 гр на 1 л , відміряю вагами , а не на « глаз «
[ 13 березня 2023 р. 11:13 ] ⁨Наталія Верба⁩: Рафаель прийшов від Льоші з порожнім чохлом ,квіти розвивались в мене . Коли заквітли, стало зрозуміло, що рослина хвора. Не вважаю, шо рівномірні рижі плями на сепаліях - наслілки адаптації і зміни умов.
Після відцвітання я використала фундазол і фітозан.
Зараз обидві катлеї від Льоші почали ростити нові рости. Побачу, як буде цього сезону.

Щодо ідеальності квітів на фото, то я теж маю фото цих катлей в ідеальному стані , зроблені у перші дні розпуску, до появи пошкоджень.
Я пробувала зв'язатись з Льошою, він видалився з Вайберу, зв'язку з ним нема.
[ 13 березня 2023 р. 11:18 ] ⁨Наталія Верба⁩: Я давно ним не користувалась, не було потреби. В ті часи, коли використовувала, не було жодного ступору в жодної рослини. Проте не люблю його через небезпеку для здоров'я.
[ 13 березня 2023 р. 11:46 ] ⁨Анна Грицай⁩: Він небезпечний тільки, якщо ви будете його пити. Ніяких випаровувань від нього немає. Це міф.
[ 13 березня 2023 р. 11:54 ] ⁨Наталія Верба⁩: Це отруто-хімікат, він за визначенням не може бути безпечним.
[ 13 березня 2023 р. 11:58 ] ⁨Сергій⁩: Навіть на добривах пишуть що то 3 чи 4 група небезпеки, але їх ніхто не вдихає і не п'є, тож це безпечно. Фундазол не розчиняється в воді і не випаровується при звичайних температурах, якщо його не вдихати і не їсти то не буде проблем
[ 13 березня 2023 р. 11:58 ] ⁨Juliia⁩: 100 відс
[ 13 березня 2023 р. 12:06 ] ⁨Наталія Верба⁩: На всіх сайтах інформація про фундазол однакова.
Зрештою, кожен з нас вибирає , які засоби використовувати. Я намагаюсь якомога менше і рідше користуватись ОХ у квартирі.
[ 13 березня 2023 р. 12:10 ] ⁨Анна Грицай⁩: Це все зрозуміло, але... Я не обприскую ним, а замочую коріння в окремому відерці.
[ 13 березня 2023 р. 12:38 ] ⁨Наталія Верба⁩: При приготуванні розчину він дуже пилиться ((

Я теж взагалі не використовую обприскування не лише фундазолом, а і жодним ОХ.
[ 13 березня 2023 р. 12:42 ] ⁨Анна Грицай⁩: Якщо його сипати у воду, то ні.
[ 13 березня 2023 р. 12:46 ] ⁨Анна Грицай⁩: Ну то таке. Я ж його не використовую кожного дня.
[ 13 березня 2023 р. 13:03 ] ⁨Сергій⁩: Проблема в так называемых фунгицидах натурального происхождения в том что они не фунгициды. Иногда нет просто альтернатив классическим препаратам. Кто-то может посоветовать безопасный фунгицид не из условно зелёной аптеки ?
[ 13 березня 2023 р. 13:11 ] ⁨Stanislav⁩: Кориця 😁
[ 13 березня 2023 р. 13:13 ] ⁨Ксенія⁩: Топаз, Скор, Хорус - діючі речовини відносяться до 3го класу для людини
[ 13 березня 2023 р. 13:14 ] ⁨Сергій⁩: Так, це крута штука, згоден! ))
[ 13 березня 2023 р. 13:16 ] ⁨Сергій⁩: Топаз® — спеціальний високоселективний системний фунгіцид проти борошнистої роси. Це була цитата, таким чином він не годиться,може бути неефективний для конкретного ураження
[ 13 березня 2023 р. 13:17 ] ⁨Ксенія⁩: Вибачаюсь, я думала ми вже перейшли до обговорення фунгіцидів взагалі
[ 13 березня 2023 р. 13:18 ] ⁨Сергій⁩: Скор годится, дякую
[ 13 березня 2023 р. 13:20 ] ⁨Сергій⁩: Хорус теж досить селективний.
Аватара пользователя
Тина
Сообщения: 7350
Зарегистрирован: 13 янв 2009, 16:24
Город: Киев
Откуда: Киев

Re: Фундазол - варто чи ні..

Сообщение Тина »

[ 13 березня 2023 р. 16:55 ] ⁨Тетяна Коробко⁩: Принесу свій досвід. Фаленопсис куплено у 2017, хворим. З тих пір вдавалося стримувати фузаріоз кінськими дозами фундазолу (2-3 г/0,5 л води), полив раз в тиждень, на півгодини. В 2022 витримав 2 місяці без поливу, але не факт, що тепер виживе, бо недуг пррогресує ((
[ 13 березня 2023 р. 16:56 ] ⁨Тетяна Коробко⁩: Пелорик
Изображение
Ответить

Вернуться в «Темы из группы Вайбер»