С. intermedia, секрети зацвітання та поради по догляду

Модератор: Sventana

Ответить
Аватара пользователя
Тина
Сообщения: 7350
Зарегистрирован: 13 янв 2009, 16:24
Город: Киев
Откуда: Киев

С. intermedia, секрети зацвітання та поради по догляду

Сообщение Тина »

[ 7 лютого 2023 р. 18:10 ] ⁨Liudmyla Matiytseva⁩: Можна питання знатокам, це інтермедія, їй уже робити відпочинок (переставати поливати, удобряти), чи ще рано?
[ 7 лютого 2023 р. 18:10 ] ⁨Liudmyla Matiytseva⁩: Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 18:44 ] ⁨Марина Малошевич⁩: Це гібрид, можливо просто один з варіантів цвітіння
[ 7 лютого 2023 р. 18:59 ] ⁨Juliia⁩: Поливайте трохи менше
[ 7 лютого 2023 р. 20:03 ] ⁨Сергій⁩: Хіба інтермедії не ростуть якраз взимку ? Якщо вона повністю не виросла, то який сенс припиняти щось?
[ 7 лютого 2023 р. 20:08 ] ⁨Juliia⁩: Припиняти треба доддігесті
Не інтермідію
[ 7 лютого 2023 р. 20:14 ] ⁨Liudmyla Matiytseva⁩: У мене росла і влітку, виростила жирний рост з чохлом і зразу на осінь стартонула новий рост. Почала шукати інформацію, чому ж не процвіла, знайшла, що інтермедію треба обов'язково стимулювати періодом спокою коли розвертається другий лист переставати поливати інакше не процвіте і знову піде в ріст. Тільки який це стан, коли розвертається другий лист так точно і не зрозуміла, тому і питаю.
[ 7 лютого 2023 р. 20:19 ] ⁨Garmash Irina⁩: Доброго вечора!я нічого не стимулювала ,поливала та удобрювала ,як всіх ,перепадів температури не було ,зараз відкриваються бутони!Інтермедія пелорічна блу рапсоді від АВЗ
[ 7 лютого 2023 р. 20:21 ] ⁨Сергій⁩: Ось що мені люди радили :
[ 7 лютого 2023 р. 20:21 ] ⁨Сергій⁩: Добрый день. У меня долгое время жила интермедия. У нее был четкий цикл. Расти она начинала с середины осени, к марту-апрелю она формировала новый рост, затем месяц покоя, после которого начинал развиваться бутон. Цветение приходилось на май-июнь. Затем довольно продолжительный период покоя до середины осени и начало развития очередного нового роста.
Стояла она у меня на восточном окне без притенения и досветок. Полив по мере просушки. До состояния мумии ни когда не сушила. Росла в горшке в пинье, сверху слой мха.
Как по мне, то это одна из самых неприхотливых каттлей.
[ 7 лютого 2023 р. 20:25 ] ⁨Сергій⁩: Я не думаю що вона якось відрізняється від інших катлей в цьому сенсі. Щоб катлея заквітла , її ніяк не треба стимулювати. Поливати коли росте і давати добриво. І коли не росте теж поливати, але по температурі і вологості субстрата : якщо рослина відпочиває - вона не п'є і автоматично Ви її поливаєте рідше
[ 7 лютого 2023 р. 20:32 ] ⁨Liudmyla Matiytseva⁩: А теж так думала, але нажаль не завжди працює. От не зацвіда інтермедія, хоча мала б і максима у мене жирнюча повно ростів з чахлами, на сонці жариться, з горшка вивалюється а не зацвіла по сезону як їй положено
[ 7 лютого 2023 р. 20:33 ] ⁨Liudmyla Matiytseva⁩: За інтермедію знайшла таке ПЕРИОД ПОКОЯ:

Для стимуляции цветения Cattleya intermedia нуждается в чётко определенном периоде покоя. Начинается он, когда второй лист у нового ростка орхидеи начнёт разворачиваться, обнажая чехол (подробнее Фото № 1 и Фото № 2 ...), и заключается в том, что орхидею содержат несколько суше и холоднее, чем обычно, и не удобряют. Дневная температура содержания должна быть + 14 °C, а ночная + 12 °C. Полив орхидеи нужно скоординировать относительно более низких температур и производить по чуть-чуть на чаще одного раза в 2-3 недели. Корни растущих на блоках орхидей рекомендуется опрыскивать не реже одного раза в 10-14 дней. С появлением цветоносов период покоя заканчивается: полив орхидеи возобновляется в обычном объёме, а общая температура содержания увеличивается. Несоблюдение периода покоя приводит к отказу от цветения орхидеи.

ЦВЕТЕНИЕ:

Разгар цветения Cattleya intermedia приходится на период с апреля по июнь. Взрослые, хорошо развитые растения могут цвести дважды в год, повторно в период между августом и октябрём.
[ 7 лютого 2023 р. 20:40 ] ⁨Юлия⁩: Интермедия - это одна из моих каттлей, которая ростет зимой. Начало роста - середина осени, рост формирует к началу весны, из него и цветет, только потом (с начала лета и до середины осени) у нее период покоя. Пока растет и формирует рост, поливаете, как обычно, с добавлением удо по мере просушки, после цветения - по мере надобности без удо, но не сушить (бульбы у нее тонкие, сильных просушек не любит).
[ 7 лютого 2023 р. 20:41 ] ⁨Сергій⁩: У мене нема інтермедій, тож я не буду сперечатися )
[ 7 лютого 2023 р. 20:43 ] ⁨Юлия⁩: А вообще я не сторонница просушек орхидей, всегда поливаю по мере просушке, до хруста ни когда ни кого не сушила. Цветение зависит от размера и здоровья растения.
[ 7 лютого 2023 р. 20:44 ] ⁨Юлия⁩: Это моя итальянка. Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 21:05 ] ⁨Наталия⁩: (like)
[ 7 лютого 2023 р. 21:09 ] ⁨Juliia⁩: Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 21:09 ] ⁨Juliia⁩: А я зломала новий ріст
Мала зараз цвісти вже
[ 7 лютого 2023 р. 21:13 ] ⁨Inna Yakubovska⁩: Народ, особисто для мене дискусія ця дуже цікава і цінна (перетягну все на сайт (smiley)). У мене є дві інтермедії - страшенно мені вони подобаються, але спільну мову з ними на рахунок зацвітання знайти не можу. Рости гонять з космічною швидкістю, 3-4 рости в рік, кожен наступний більший за попередній. І сушила і холодила, і нічого з цього всього не робила - результат однаковий.(not_sure) Минулого року, як виїхали, я так розумію, з поливом було не дуже, з контролем вологості теж було так собі, з світлом взагалі біда.. що з вікна отримала - то добре. Зустріла мене С.intermedia orlata бутоном, листя було в гармошку, але з квіткою. Відцвіла і як відрубало - рости, коріння - уже й розділила, думаю навесні знову буду ділити, а квітів так і нема (dizzy) Фото як цвіла, фото кущів на зараз ,є ще одна, але там просто непростойний вихід за межі горщика, навть не ризикну витягувати до пересадки..(mad)
[ 7 лютого 2023 р. 21:13 ] ⁨Inna Yakubovska⁩: Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 21:13 ] ⁨Inna Yakubovska⁩: фото монстро-кущів (smiley) Изображение
Аватара пользователя
юльчик2я
Сообщения: 1335
Зарегистрирован: 10 янв 2012, 18:13
Город: Чернигов
Откуда: г.Чернигов

Re: С. intermedia, секрети зацвітання та поради по догляду

Сообщение юльчик2я »

Изображение
Изображение
Ура!!! Получилось.
Моя итальянка. Куплена здесь. Спасибо девочки.
Аватара пользователя
Тина
Сообщения: 7350
Зарегистрирован: 13 янв 2009, 16:24
Город: Киев
Откуда: Киев

Re: С. intermedia, секрети зацвітання та поради по догляду

Сообщение Тина »

[ 7 лютого 2023 р. 22:21 ] ⁨Люся⁩: Cattleya intermedia var. vinicolor "Man" Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 22:21 ] ⁨Люся⁩: C. intermedia var orlata (orlata x vinicolor) Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 22:21 ] ⁨Люся⁩: C. intermedia Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 22:21 ] ⁨Люся⁩: раз пошла речь при интермедии, покажу своих, цветения давние, свежих фото нет :)
[ 7 лютого 2023 р. 22:22 ] ⁨Наталя Мацелюх⁩: ця мені найгарніша(ugh)
[ 7 лютого 2023 р. 22:23 ] ⁨Люся⁩: самая первая. самая простая :) Но от этого не хуже остальных
[ 7 лютого 2023 р. 22:24 ] ⁨Олена Шумська⁩: Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 22:24 ] ⁨Олена Шумська⁩: Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 22:24 ] ⁨Олена Шумська⁩: Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 22:33 ] ⁨Юлия⁩: Люся, это, как ножом по фаберже... (inlove)
[ 7 лютого 2023 р. 22:37 ] ⁨Инна Самсонова⁩: Ух ты!
[ 7 лютого 2023 р. 22:38 ] ⁨Инна Самсонова⁩: Ооо! Люблю такое сочетание цветов и изящной формы 😍👍
[ 7 лютого 2023 р. 22:47 ] ⁨Світлана⁩: (inlove)
[ 7 лютого 2023 р. 22:54 ] ⁨Ксенія⁩: В мене теж не вийшло інтермедію вмовити на цвітіння. Зараз навіть з хвоста вирішила рости, аби ото тільки квітку не давати
[ 7 лютого 2023 р. 22:55 ] ⁨Ксенія⁩: Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 22:55 ] ⁨Ксенія⁩: Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 22:56 ] ⁨Люся⁩: у нас должна быть похожая в магазине, поищу, хорошо, что вспомнила :)
[ 7 лютого 2023 р. 23:04 ] ⁨Garmash Irina⁩: Летний рост был пустой ,стояла на улице ,занесла и начала растить новый,вот уже бутоны открывает Изображение
[ 7 лютого 2023 р. 23:23 ] ⁨Inna Yakubovska⁩: Очікуємо на продовження 😊
[ 7 лютого 2023 р. 23:29 ] ⁨Garmash Irina⁩: Помітила,що в мене більш охотно квітнуть ті,до кого не заглядаю )))
Ответить

Вернуться в «Темы из группы Вайбер»